Wersje językowe
O nas

     Wytwórnia pasz oferuje wysokiej jakości pasze dla zwierząt. W trosce o zdrowie i dobrostan zwierząt w naszej firmie powstały mieszanki paszowe  z roślin z upraw ekologicznych. W procesie tworzenia receptur mieszanek z ziołami wykorzystaliśmy naszą długoletnią wiedzę naukową i praktyczną.

     Opracowaliśmy kilkanaście receptur mieszanek dla zwierząt, które zawierają zioła wspomagające naturalne procesy fizjologiczne zachodzące w organizmie.

     Nasze mieszanki są produkowane w łatwej w użyciu formie, granulatu, kruszonki i sieczki. W procesie technologicznym nie używamy żadnych dodatkowych substancji sklejających ,wypełniających czy smakowych, a tylko i wyłącznie produktów roślinnych zamieszczonych w recepturach. Posiadanie własnego laboratorium pozwala nam na regularne kontrolowanie składu analitycznego pasz, w celu utrzymania wysokiej jakości produktów.

     Wdrożenie systemu HACCP, procedur GMP/ GHP i certyfikacji eko-gwarancji PL-EKO-01, daje klientowi do ręki produkty, które zostały wytworzone zgodnie z dobrą praktyką, poszanowaniem środowiska, są zdrowe i wolne od GMO.

Adres:

Wytwórnia Pasz Dary Natury

Kłopoty Bujny 1

17-300 Siemiatycze

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl